امروز: پنج شنبه 03 فروردين 1402 برابر با 22 مارس 2023

بازدید معاون قضایی دادستان کل کشور از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میناب

میناب نیوز : معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه دادستان مرکز استان هرمزگان از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میناب بازدید کرد.

به گزارش میناب نیوز ، علی جمادی به همراه همراه دادستان مرکز استان هرمزگان و هیئتی متشکل از مدیر کل دفتر پیگیری مبارزه با مواد مخدر دادستانی کل کشور ،مشاور دبیرکل و مدیرکل امور حقوقی و اموال ستاد مبارزه با مواد مخدر از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میناب و شعب بازپرسی و دادیاری ویژه رسیدگی کننده به جرایم موضوع قانون مبارزه با مواد مخدر بازدید کردند.

معاون قضایی دادستان کل کشور همچنین در نشست تخصصی بررسی چالش های حقوقی، قضایی و انتظامی در امر مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میناب با حضور مجید سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، و قضات رسیدگی کننده به پرونده های مواد مخدر به همراه فرمانده انتظامی این شهرستان شرکت کرد.

علی جمادی در این نشست ضمن تشکر از زحمات قضات و کارکنان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میناب، ضرورت استفاده از ظرفیت قانون مبارزه با مواد مخدر در برخورد با قاچاقچیان و اجرای اقدامات مراکز درمانی برای کاهش آسیب های ناشی از اعتیاد را مورد تأکید قرار داد.

وی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص روند اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر، اذعان کرد: در حال حاضر نحوه انجام تحقیقات مقدماتی در جهت ضربه به بنیان مالی قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از نقض احکام صادره از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جمادی گفت: لازم است با همکاری ضابطان قضایی در این خصوص تدابیر لازم اندیشیده شود.

گفتنی است معاون قضایی دادستان کل کشور و هیئت همراه در مراسم تشییع یکی از شهدای گمنام تازه تفحص شده نیز شرکت کردند و ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 3455

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

حالت های رنگی

 

الکسا

پیج رنک

coolsocial.net minab-news.ir CoolSocial.net Badge